O Nas

Tradycja

Tradycja zobowiązuje i nie pozwala stać w miejscu. Jako zespół doświadczonych i szalenie kreatywnych osób świetnie to rozumiemy. Dotychczasowe dokonania stanowią dla nas nie tylko powód do satysfakcji ale przede wszystkim ogromną motywację do dalszych działań. W czasach kiedy wiele firm kończy swój żywot w ciągu pierwszych 2 lat działalności my trwamy na rynku już od 7 lat i co najważniejsze cały czas prężnie się rozwijamy. Długa współpraca z doświadczoną agencją reklamową stał pod znakiem doskonalenia umiejętności i wykorzystywania ich dla dobra Klientów. Rok 2010 okazał się przełomowy gdyż niejako narodziliśmy się na nowo. Jako niezależna firma P.W. XIR rozpoczęliśmy działalność w niezwykle trudnej branży kreowania wizerunku w Internecie.

Wszechstronność

W chwili obecnej firmy odpowiedzialne za promocję muszą być wszechstronne i przede wszystkim bardzo kreatywne. Nasz zespół to mieszkanka wybuchowa tych cech. Każdy jego element jest zupełnie inny ale wszystkie razem tworzą doskonale współgrający mechanizm. Co w praktyce oznacza ta wszechstronność? To przede wszystkim szeroki zakres usług jakie pragniemy zaproponować naszym Klientom. Nasza oferta skierowana jest zarówno do nowych firm jak i tych, które istnieją na rynku od wielu lat. Kompleksowa wiedza z zakresu marketingu i reklamy, programowania, tworzenia grafiki a także pozycjonowania stron jest naszym ogromnym atutem. Gwarantuje bowiem nie tylko obsługę na najwyższym poziomie ale także w pełnym zakresie jakiego wymagają Klienci. Nasza firma to nie jedna osoba znająca się na wszystkim. To grupa specjalistów z różnych dziedzin. Dzięki temu każdy element naszej oferty jest dopracowany w 100%

Znajomość rynku

Aby spełniać oczekiwania Klientów nie wystarczą już tylko umiejętności. Potrzebna jest także wiedza na temat praw rynku oraz zasad jakimi należy kierować się w danej branży. W tej kwestii nie ma uniwersalnych rozwiązań i szablonów, które można zastosować do każdego Klienta. Sukces opiera się na indywidualnym podejściu a to możliwe jest jedynie przy doskonałej znajomości danej branży. Nigdy nie marnujemy pieniędzy naszych Klientów na niepotrzebne działania. Wskaźnik efektywności naszej pracy osiąga najwyższe wartości. Dla Klienta oznacza to relatywnie niskie koszty promocji prowadzące do maksymalizacji zysków.

Innowacyjność

W każdym szaleństwie jest jakaś metoda. Także nasze działania mają ściśle określony kierunek i cel, który za każdym razem realizujemy. Wychodzimy z założenia, że kto stoi w miejscu ten tak naprawdę się cofa. Dlatego z chęcią wdrażamy nowe technologie oraz pomysły w prowadzone przez nas kampanie. A w czym przejawia się ta innowacyjność? To przede wszystkim:

Nie chcemy naśladować najlepszych, pragniemy być tymi, których najlepsi naśladują!

Zorientowanie na sukces

Usługi takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych czy też pozycjonowanie sklepów internetowych mają tylko jeden cel. A celem tym jest odniesienie sukcesu. Nie popadamy w rutynę i nie toniemy w przeciętności. Chcemy wyznaczać trendy i odnajdować nowe ścieżki prowadzące do zwycięstwa. Cały nasz zespół cechuje silna motywacja. Dzięki niej możemy przenosić góry czego dowodem jest nasze bogate portfolio. Czy współpraca z nami to ryzyko? To raczej gwarancja osiągnięcia wysokiego poziomu i stabilizacji na tym pułapie.
My nie bujamy w obłokach lecz odważnie sięgamy gwiazd!